SOFFBORD Art Deco, 1930-tal.

SOFFBORD Art Deco, 1930-tal.
3557960. SOFFBORD Art Deco, 1930-tal.

Benställning fanerad med mahogny, råglasskiva. Skyltmärkt AB Mölnbacka - Trysil (sannolikt inventariemärkning)

Höjd 58.5
Diameter 90

(cm).

Bruksslitage, benen med fanérbortfall och fanérresningar.

Tema

Hammarös vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58.5
Diameter 90

(cm).

Tema

Hammarös vårkvalitetsauktion

Antal besök: 960