HÖRNSKÅP, björk. 1940-tal.

HÖRNSKÅP, björk. 1940-tal.
3557073. HÖRNSKÅP, björk. 1940-tal.

Över samt underskåp.

Bredd 93, bredd 50, höjd 141 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Över samt underskåp.

Bruksslitage.

Antal besök: 676