LEKSAKSBILAR, FLYGPLAN och BÅTAR, 40 delar. Militära. 1900-tal.

355635. LEKSAKSBILAR, FLYGPLAN och BÅTAR, 40 delar. Militära. 1900-tal.

Plåt. Längd 5 - 21 cm.

Slitage, skador, vissa senare bemålade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåt. Längd 5 - 21 cm.

Antal besök: 1 100