OTTO HOLM radering, signerad.

OTTO HOLM radering, signerad.
3555985. OTTO HOLM radering, signerad.

Bildmått 64x91 cm.
Rammått 87x114 cm.

Ram med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 64x91 cm.
Rammått 87x114 cm.

Ram med smärre skador.

Antal besök: 549