LAVOAR Sent 1800-tal.

LAVOAR Sent 1800-tal.
3554569. LAVOAR Sent 1800-tal.

Fanerad med mahogny, uppsats i marmor. 2 lådor samt skåpdel.

Höjd 78 / 105
Bredd 92.5
Djup 53

(cm)

(Tidigare proveniens Värmlands Säby Gård).

Bruksslitage, uppsatsen med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78 / 105
Bredd 92.5
Djup 53

(cm)

Antal besök: 411