SERVISDELAR, 13 delar, flintgods, Spisa Ribb, Gustavsberg.

355361. SERVISDELAR, 13 delar, flintgods, Spisa Ribb, Gustavsberg.

2 tekoppar, diameter 10 cm.
6 fat, diameter 15 cm.
5 assietter, diameter 17 cm.

Slitage. Stötmärken/micronagg efter kanten på tre av assietterna,. Mindre spricka på örat på en kopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 tekoppar, diameter 10 cm.
6 fat, diameter 15 cm.
5 assietter, diameter 17 cm.

Antal besök: 906