6 gafflar, silver, Jacob Engelberth Torsk, längd 22 cm, vikt 463 gram. 4 skedar, silver Julia Andersson, längd 21,5 cm, 1905, vikt 298 gram. 6 knivar, silver, okänd formgivare, otydliga stämplar, 399 gram.
Slitage. Monogram.