INGRID DESSAU. Matta, röllakan, dubbelvävd, signerad. 193 x 135 cm.

354550. INGRID DESSAU. Matta, röllakan, dubbelvävd, signerad. 193 x 135 cm.

Komposition i gult, orange, cerise och naturvitt.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 4 805