ALF SVENSSON OCH YNGVAR SANDSTRÖM. Fåtöljer, ett par 'Galaxy', Dux. 1960/70-tal.

353901. ALF SVENSSON OCH YNGVAR SANDSTRÖM. Fåtöljer, ett par 'Galaxy', Dux. 1960/70-tal.

Stomme av plast, lös skinnklädd gröna plymå i sits. Snurrbar.

Patinerad yta. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 333