SKÅL, kristall, "Lancelot", Erika Lagerbielke, signerad, Orrefors. 1900-tal.

353639. SKÅL, kristall, "Lancelot", Erika Lagerbielke, signerad, Orrefors. 1900-tal.

Dekor i form av fasetter, diameter 20,2 cm, höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 342