RULLSTOL, Göta, Alfred Hanson & Co, Göteborg, 1900-talets första hälft.

353492. RULLSTOL, Göta, Alfred Hanson & Co, Göteborg, 1900-talets första hälft.

Rullstol med fjädring och mjuk rygg och sits. Fällbar rygg och ställbart fotstöd.

Bruksslitage, färgstänk, färgbortfall samt däck utan luft.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 343