STOLAR 2 st, Empire 1800-tal.

STOLAR 2 st, Empire 1800-tal.
3534282. STOLAR 2 st, Empire 1800-tal.

Betsat trä, dekor med bronser.

Sitthöjd 48
Höjd 87
Bredd 46
Djup 48

(cm per styck).

Slitage, skavmärken, ostabila, någon lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 48
Höjd 87
Bredd 46
Djup 48

(cm per styck).

Antal besök: 408