STIG WERNHEDEN. Olja på duk,"Fårvakterska, Ibiza", signerad på spännramens baksida.

353248. STIG WERNHEDEN. Olja på duk,"Fårvakterska, Ibiza", signerad på spännramens baksida.

40 x 33 cm.

Stig Wernheden (1921–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 33 cm.

Stig Wernheden (1921–1997)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 814