Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, "Rosenfält", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets mitt.
353142. UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, "Rosenfält", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets mitt.
22 x 19 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
22 x 19 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
2 089