Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
ASTRI EKENGREN-LARSSON. Stilleben, olja på pannå, signerad.
352943. ASTRI EKENGREN-LARSSON. Stilleben, olja på pannå, signerad.
40 x 35 cm.
Mindre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 35 cm.
Mindre färgbortfall.
Stadsauktion Sundsvall
4 115