SKEPPSMODELL, trä, metall samt segelväv. Regalskeppet "Wasa", 1900-tal.

352622. SKEPPSMODELL, trä, metall samt segelväv. Regalskeppet "Wasa", 1900-tal.

Längd 90, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 480