BERTIL VALLIEN. Bordslampa, glas, Boda Åfors, signerad, 1900-talets mitt.

352427. BERTIL VALLIEN. Bordslampa, glas, Boda Åfors, signerad, 1900-talets mitt.

Höjd, inklusive lampskärm, 43 cm.
Signerad: Boda.Åfors BVL 4 Bertil Vallien.

Funktion ej genomgången.
Bruksslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Funktion ej genomgången.
Bruksslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 2 209