ELSA CASTELLO. Hägg i blom, olja på duk, signerad.

352087. ELSA CASTELLO. Hägg i blom, olja på duk, signerad.

25 x 25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 25 cm.

Antal besök: 1 153