Stadsauktion Sundsvall
Mattor & Textil
Textil
BONAD, textil, "Carl Hansson, Leksand, 1801", kurbits, Jobs Handtryck, Leksand, 1900-tal.
352005. BONAD, textil, "Carl Hansson, Leksand, 1801", kurbits, Jobs Handtryck, Leksand, 1900-tal.
Ca 140 x 97 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 140 x 97 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
3 670