BENGT ÅBERG. Träd vid vatten, olja på duk. signerad.

351767. BENGT ÅBERG. Träd vid vatten, olja på duk. signerad.

Bildmått 47 x 46 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 47 x 46 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besök: 898