RÖKBORD / BRICKBORD, koppar samt ek, Jugend, omkring år 1900.

351312. RÖKBORD / BRICKBORD, koppar samt ek, Jugend, omkring år 1900.

Bricka i hamrad koppar.
Diameter 57,3 cm, höjd 62,3 cm.

Bruksslitage, repor märke, bricka med ringar efter glas samt patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka i hamrad koppar.

Antal besök: 2 452