MARION BELIN. "På badhuset", handkolorerad färglitografi, signerad och numrerad 57/200.

351197. MARION BELIN. "På badhuset", handkolorerad färglitografi, signerad och numrerad 57/200.

Bildmått 48 x 64 cm.

Något vågigt blad.

Marion Belin (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 48 x 64 cm.

Något vågigt blad.

Marion Belin (1933–2022)

Antal besök: 2 566