ELGITARR, Gibson Epiphone, Junior model.

3511914. ELGITARR, Gibson Epiphone, Junior model.

Numrerad JI98080021. Total längd ca 98 cm.

Bruksslitage och märken. Lackskada. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 778