SIDOBORD / PIEDESTAL, bronserad, sekelskiftet 18/1900-.

351139. SIDOBORD / PIEDESTAL, bronserad, sekelskiftet 18/1900-.

Svarvade detaljer, bronserat underrede.
Mått 44 x 43 cm, höjd 70 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 44 x 43 cm, höjd 70 cm.

Antal besök: 680