DAMSKRIVBORD, 1950/60-tal.

DAMSKRIVBORD, 1950/60-tal.
351040. DAMSKRIVBORD, 1950/60-tal.

Mahogny. Lådor i front. Bredd 80, djup 55, höjd 87 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 653