PARFYMFLAKONG, glas, Göran Wärff, Kosta Boda. Signerad, 1900-tal.

350506. PARFYMFLAKONG, glas, Göran Wärff, Kosta Boda. Signerad, 1900-tal.

Innefattade, spiralformade glastrådar.
Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 408