Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
ARNE SANDLUND. Olja på duk, abstrakt komposition. Signerad.
350415. ARNE SANDLUND. Olja på duk, abstrakt komposition. Signerad.
54 x 96 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 96 cm.
Smärre slitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 164