FICKUR med KRONOGRAF, 1900-talets första kvartal.

350195. FICKUR med KRONOGRAF, 1900-talets första kvartal.

Vitmetall. Diameter 52 mm. Vikt 99 gram.

Bruksslitage. Repor. Märken. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 867