BONBONJÄR, ametistfärgat glas, sannolikt Sandviks glasbruk, 1920-tal.

349704. BONBONJÄR, ametistfärgat glas, sannolikt Sandviks glasbruk, 1920-tal.

Höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 864