LENNART ROSENSOHN. Komposition med figurer, färglitografi, signerad Rosensohn.

349611. LENNART ROSENSOHN. Komposition med figurer, färglitografi, signerad Rosensohn.

15/50, bildstorlek 27 x 33 cm.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Antal besök: 680