Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Glas
Övrigt
VAS, glas, Kai Blomqvist, Kumela Oy, Finland. 1900-tal.
349523. VAS, glas, Kai Blomqvist, Kumela Oy, Finland. 1900-tal.
Höjd 23 cm.
Buksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 23 cm.
Buksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
2 707