SOFFBORD 1900-talets andra hälft.

3491558. SOFFBORD 1900-talets andra hälft.

Massivt trä, skiva med inläggningar.

Höjd 59
Bredd 110
Djup 90

(cm).

Bruksslitage, skavmärken, mindre fläckar.

Höjd 59
Bredd 110
Djup 90

(cm).

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Pråmvägen 13
65216 Karlstad
Sverige

Placering
Auktionshall
Antal besök: 79

Andra intressanta föremål