Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, Klafreströms bruk, 1900-talets andra hälft.
349135. PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, Klafreströms bruk, 1900-talets andra hälft.
Höjd 70 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 70 cm.
Bruksslitage.
704