KERSTI SÖDERSTRÖM-ERGON. Komposition, etsning, signerad och numrerad 89/175.

3490656. KERSTI SÖDERSTRÖM-ERGON. Komposition, etsning, signerad och numrerad 89/175.

Plåtstorlek ca 34,5 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtstorlek ca 34,5 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 323