TAKLAMPA, glas samt metall, 1970-tal.

348934. TAKLAMPA, glas samt metall, 1970-tal.

Orange opalinglas med vit insida, dekor av metall. Höjd ca 90 cm, justerbar sladd. Diameter ca 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 883