Urverket märkt Medaille D'Argent Höjd 54 cm.
Pendel saknas, sprickor och skador, delar saknas, åldersslitage, ej funktionstestad.
Nycklar saknas.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Spritfabriken Fabriksgatan 2 254 74 Ödåkra Sverige