Björk och björkfaner. Stapelbara. Sitthöjd ca 45 cm.
Bruksslitage och märken. Skador och fanerskador. Lagningar.
Sven Markelius (1889–1972)
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Banehagsgatan 20 414 51 Göteborg Sverige