SVEN MARKELIUS. Stolar, 6 st, "Orkesterstolen".

3486713. SVEN MARKELIUS. Stolar, 6 st, "Orkesterstolen".

Björk och björkfaner. Stapelbara. Sitthöjd ca 45 cm.

Bruksslitage och märken. Skador och fanerskador. Lagningar.

Sven Markelius (1889–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sven Markelius (1889–1972)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Östra rummet
Antal besök: 532