Stomme i skiktlimmad bok med klädsel av flätad sadelgjord. Brännstämplad. Sitthöjd ca 39 cm.
Bruksslitage, ställvis hård. Fläckar.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Banehagsgatan 20 414 51 Göteborg Sverige