BESTICKUPPSÄTTNING, 162 delar, nysilver, Gense, 1900-tal.

3485527. BESTICKUPPSÄTTNING, 162 delar, nysilver, Gense, 1900-tal.

Alla delar graverade, "NAUL"
40 bordsgafflar, längd 18 cm
37 bordsknivar med rostfritt blad, längd 22 cm
29 bordsskedar, längd 17,5 cm
20 buljongskedar, längd 18 cm
36 kaffeskedar, längd 11 cm.

Bruksskick, ytslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alla delar graverade, "NAUL"
40 bordsgafflar, längd 18 cm
29 bordsskedar, längd 17,5 cm
20 buljongskedar, längd 18 cm
36 kaffeskedar, längd 11 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 93