EJNAR KOHLMANN. Kustbild med segelbåtar, olja på pannå, signerad.

3483451. EJNAR KOHLMANN. Kustbild med segelbåtar, olja på pannå, signerad.

39 x 50 cm.

Fläckar.

Ejnar Kohlmann (1888–1968)

39 x 50 cm.

Fläckar.

Ejnar Kohlmann (1888–1968)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
T20 Tavelfack
Antal besök: 17

Andra intressanta föremål