ERNST BILLGREN. Man med hund på promenad, olja på pannå, signerad och daterad -91 á tergo.

348278. ERNST BILLGREN. Man med hund på promenad, olja på pannå, signerad och daterad -91 á tergo.

69 x 121 cm.

Pannån har slagit sig, nedre bakre listen har delvis lossnat, ytsmuts, slitage, repor samt färgbortfall.

Ernst Billgren (Född 1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

69 x 121 cm.

Ernst Billgren (Född 1957)

Antal besök: 1 733