BOK, "Rallyn blev mitt liv", Björn Waldegård, signerad och numrerad 421/500.

348242. BOK, "Rallyn blev mitt liv", Björn Waldegård, signerad och numrerad 421/500.

23 x 16 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 16 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 2 075