THAGE NORDHOLM. Landskapsvy, färglitografi. Signerad och numrerad 213/460.

348180. THAGE NORDHOLM. Landskapsvy, färglitografi. Signerad och numrerad 213/460.

50 x 63 cm.

Thage Nordholm (1927–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 63 cm.

Thage Nordholm (1927–1990)

Antal besök: 818