RAGNAR WOLLSCHLÄGER (FÖDD 1944). Komposition, litografi nr 25/115, signerad och daterad 1975.

3479501. RAGNAR WOLLSCHLÄGER (FÖDD 1944). Komposition, litografi nr 25/115, signerad och daterad 1975.

Bladmått 61x45 cm, oramad.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 61x45 cm, oramad.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Placering
G08
Antal besök: 44