Gafflar samt skedar i olika storlekar och modeller. Delvis emalj och förgyllda. Längd 10-24 cm.
Ytslitage samt gravyr.
Ytslitage samt gravyr.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige