Driven dekor av akantusblad och snäckor. Handtag och knopp i svärtat trä. Längd 26 cm, höjd 12 cm.
Bucklor, lagning.
Bucklor, lagning.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige