KANNA, silver, London, England, 1822. Vikt 390 gram.

3478020. KANNA, silver, London, England, 1822. Vikt 390 gram.

Driven dekor av akantusblad och snäckor. Handtag och knopp i svärtat trä. Längd 26 cm, höjd 12 cm.

Bucklor, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor, lagning.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Vitrin 3 (silver)
Antal besök: 192