Trärent skåp med dörrpar. Genombruten dekor. Bredd ca 60 cm, djup ca 32 cm, höjd 73 cm.
Åldersrelaterat slitage. Mindre skador. Ställvis maskstunget. Renoverat och kompletterat.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige