LÅS, järn, 1800-tal.

3476761. LÅS, järn, 1800-tal.

Mått 16,5x8,5 cm. 18x9,8 cm.

Bruksslitage, ena nyckeln sitter fast i låset.

Gör en kostnadsfri värdering!
3476761. LÅS, järn, 1800-tal.

Mått 16,5x8,5 cm. 18x9,8 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Placering
Vitrin I
Antal besök: 49