CIGARETTETUI.

CIGARETTETUI.
3476117. CIGARETTETUI.

Silver, England, stämplad Birmingham 1941, längd 18 cm, vikt 288 gram.

Bruksslitage, minnesgravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!
3476117. CIGARETTETUI.

Bruksslitage, minnesgravyr.

Antal besök: 303