ARDY STRÜWER. Komposition med piano, färglitografi, signerad och numrerad 115/33.

3475604. ARDY STRÜWER. Komposition med piano, färglitografi, signerad och numrerad 115/33.

Bladmått 56,5 x 46 cm.

Oramad.

Ardy Strüwer (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 56,5 x 46 cm.

Oramad.

Ardy Strüwer (Född 1939)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 378